Міжнародна конференція

 

13 березня 2020 в м. Києві, в Premier Hotel Lybid, площа Перемоги, 1

Інтенсивно за один день про часниківництво.

Інститут часниківництва™ спільно з Інститутом овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук України, Львівським національним аграрним університетом, Інститутом картоплярства Національної академії аграрних наук України запрошує на Міжнародну Євразійську конференцію «Часниківництво як бізнес», на якій будуть розглянуті такі важливі для часниківництва тематичні блоки:

Стабільна реалізація часнику з прибутком.

Глибоко розкриємо критерії якості, яким повинний відповідати товарний часник для реалізації на експорт і на внутрішній ринок. Продаж є головним «локомотивом» бізнесу, розвиток якого без прибутку є неможливим. Через це конференція починається саме з розгляду цього блоку.

Ринки збуту та готові продукти часниківництва, в яких є потреби на ринку. Цю тему розкриють експортери українського часнику в Європу. Спілкування з учасниками часникового ринку для розширення можливостей встановлення тривалого наміру співпраці.

Технологія вирощування часнику та техніка для їхньої реалізації від світових лідерів.

Покажемо конкурентні переваги сучасних технологій. З азійськими технологіями нас ознайомить пан Beom Jin Kim директор і власник компанії «KANG NONG” (Південна Корея). Для розвинутого часниківництва азійського регіону ці технології визнані інноваційними, що підтверджується нагородами та дипломами.

Європейського лідера, обладнання якого використовується в усьому світі, представляє іспанська компанія «JJ Broch» в особі регіонального менеджера в Україні – пані Наталії Федотенко. Саме тут є найбільший асортимент обладнання для технологій вирощування часнику, який пройшов успішне випробування часом і ґрунтово- кліматичними умовами різних континентів.

Отже, є різні виробники обладнання для технологій, а є «JJ Broch».

Технології насінництва в часниківництві.

Дізнаємося про технології розмноження часнику. Ознайомимся з мікроклональною системою очищення від вірусів і розмноження. Зрозуміємо, що таке сортові категорії садивного матеріалу часнику. Побачимо можливості клонового добору для підтримування сортових якостей часнику.

Як зменшити помилки під час вибору сорту і садивного матеріалу? Про ці проблеми будуть доповідати професор фізіології рослин з Ізраїлю – Rina Kamenetsky, і професор Зеновій Сич, який займається селекцією, розмноженням і вивченням біологічних особливостей українських сортів часнику.

Франшиза в часниківництві.

Ознайомимось про можливості «придбання діючого бізнесу», і вже сьогодні розпочнемо займатися вирощуванням і реалізацією не тільки товарного часнику, а й сортового сертифікованого садивного матеріалу.

Потрібно добиватися конкурентних переваг у збуті готової продукції та отримувати додаткові можливості у залученні інвестиційного капіталу.

Технології зберігання часнику.

Розглянемо вимоги для довготермінового зберігання товарного часнику з максимальним збереженням його якісних властивостей. Впровадження сучасних технологій дає можливість збільшити термін і маржинальність від продажу часнику. Цю тематику розкриє Андрій Марущак з компанії «Tolsma», яка розробляє та впроваджує проєкти сховищ для зберігання часнику.

Десятки реалізованих проєктів в Європі та Україні свідчать про високу ефективність.

Цифрові технології для ефективного агробізнесу. Побачимо сучасні інструменти, які можна ефективно використовувати для вирощуваня часнику. З такими цифровими інформаційними технологіями ознайомить директор проєкту Agroonline – Боровик Віктор.

Інвестиції та інвестори. Ознайомимось з основними принципами праці інвестиційних фондів та стратегічних інвесторів. Якщо Вам необхідне швидке зростання агробізнесу та збільшення виробнич их потужностей через залучення довготермінових додаткових коштів – то ця тематика конференції саме для Вас.

Реєстрація нижче за посиланням

Для додаткової інформації

Написати нам

 

Чому важливо прийняти активну участь у конференції:

  • Зрозумієте, яким якісним критеріям має відповідати товарний часник. Розкажемо, які системні процеси мають відбуватися в господарстві.
  • Побачите технології вирощування часнику, з якими часниківництво стає бізнесом і має можливість конкурувати з іншими виробниками. Покажемо, як збудувати системний бізнес з конкурентними перевагами.
  • Навчитеся відрізняти насіннєвий матеріал за сортовими та якісними показниками. Ознайомимо з категоріями сортового насіневого матеріалу і системними методами його розмноження та оздоровлення.
  • Дізнаєтеся, як можливо вирощувати та реалізовувати сертифікований сортовий посадковий матеріал. Розпишемо як працює франшиза в часниківництві.

Ця конференція для Вас, якщо Ви:

ВЛАСНИК, який хоче розпочати вирощування часнику, або збільшити прибуток від його продажу.

КЕРІВНИК, який планує упорядкувати, систематизувати виробничі процеси вирощування часнику та підготувати його до реалізації з метою збільшення виходу товарного часнику та прибутку.

АГРОНОМ, який займається розробленням та впровадженням технологічних карт і має необхідність у підтвердженні «правильності» своїм діям.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ОБРАНОГО ВАМИ НАБОРУ ПОСЛУГ ТА СКЛАДАЄ ВІД 1 900 ГРИВЕНЬ:

Перелік набору Обраний Вами пакет
Кава - пауза 2-і кавові паузи 2-і кавові паузи 2-і кавові паузи
Обід комплексний Обід комплексний Обід комплексний - - -
Вечеря (шведський стіл) Вечеря - - - - - -
Вартість 2 700 гривень 2 350 гривень 1 900 гривень

З повагою до Вас колектив «Інституту часниківництва™»

Реєстрація нижче за посиланням

Для додаткової інформації

Написати нам

 

 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: