Про нас

Наша компанія займається вирощуванням і переробкою часнику більше 7 років. За цей час, поставляючи якісний посадковий матеріал нашим господарствам-партнерам і забезпечуючи їм супровід проектів по вирощуванню часнику, ми маємо сукупний досвід обробки часнику в різних регіонах України, на різних ґрунтах і з різним організаційним підходом до менеджменту господарств.

Даний досвід дозволив нам організувати кооперативний рух і кооперативний принцип роботи з нашими господарствами-партнерами.

У нас є спільні проекти з вирощування часнику, а також фінансові та інвестиційні програми. Проекти зі спільного зберігання та переробки часнику.

 

Використовуючи системний і комплексний підхід до вирощування, переробки часнику і виробництва насіннєвого матеріалу, ми активно співпрацюємо з аграрними університетами та університетами харчової промисловості, сертифікованими лабораторіями України та досвідченими науковцями. З метою поліпшення якості процесів управління і філософії менеджменту постійно співпрацюємо з Києво- Могилянською Бізнес Школою та інститутом Adizesa в Україні.

Для наших господарств ми проводимо: Дні поля, бізнес-тури, підвищення кваліфікації та обмін досвідом агрономів, екскурсії та практичні семінари для студентів ВНЗ.

Організували школу агрономів, де навчаємо сучасним методам інтенсивного та органічного вирощування часнику з використанням обладнання світових лідерів галузі та власного виробництва.

 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: